Könyvek: Technika

Tételek száma: 37

5 db gépkocsikkal kapcsolatos könyv, benne Lada Samara kezelési könyv
17246.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Magyar Államvasutak. Jelzési utasítás. Bp., 1982, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
17247.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Pál Imre: Térláttatós ábrázoló mértan. Bp., 1961, Műszaki Könyvkiadó. Második kiadás. Rengeteg ábrával, hozzá 2 db szemüveggel. Kiadói félvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17248.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ternai Zoltán: A gépkocsi. Bp., 1959, Műszaki. Kiadói félvászon kötés, törött kötéstábla, kopottas állapotban.
17249.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17250.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vásárhelyi Pál és a reformkori mérnökgeneráció. A Közlekedési Múzeum és a Magyar Környezetvédelmi és Vízügyi Múzeum kiállítása katalógusa. Bp., 1995., Közlekedési Múzeum - Magyar Környezetvédelmi és Vízügyi Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
17251.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17252.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
2 db Népszerű Elektronika c. könyv
17253.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Brown Boveri Handbuch für Planung, Konstruktion und Montage von Schaltanlagen. Baden, é.n., Aktiengesellschaft Brown, Boveri & Cie., 468 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
17254.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Friedrich, Wilhelm: Tabellenbuch für die Elektrotechnik. Ausgabe C der Sammlung von Fach- und Tabellenbüchern. Leipzig, 1951, Fachbuchverlag GmbH, 316 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, a borítón apró szakadással, tulajdonosi névbejegyzéssel, bélyegzővel.
17255.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Pattantyús Á. Géza. Áramlástan. Bp., 1942. K. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel
17256.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Takáts Endre: Ipari formatervezés, ipari mintaoltalom. Műszaki Fejlődési Áttekintések 7. Bp., 1971, Országos Műszaki Könyvtár és Dokumentációs Központ. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. + A könyvhöz tartozó eredeti szállítólevél, illetve a BME Továbbképző Intézete Iparjogvédelmi ismeretek c. tanfolyamának órarendje, látogatási jegyekkel
17257.

Dr. Takáts Endre: Ipari formatervezés, ipari mintaoltalom. Műszaki Fejlődési Áttekintések 7. Bp., 1971, Országos Műszaki Könyvtár és Dokumentációs Központ. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. + A könyvhöz tartozó eredeti szállítólevél, illetve a BME Továbbképző Intézete "Iparjogvédelmi ismeretek" c. tanfolyamának órarendje, látogatási jegyekkel

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft