Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 415

Az asztalosság szerkezetei. (II-III. rész). Mintalapok ipari szakiskolák, iparostanonc-iskolák, szakrajztanfolyamok használatára és önképzésre. Szerk.: Raffay László. II. rész: Épületasztalosság. III. rész: Bútorasztalosság. Szeged, é.n. (cca 1900-1910), Tzschöckell H.-ny. Képtáblák (műhelyrajzok), viseltes kiadói félvászon mappában, helyenként foltokkal, kissé sérült lapszélekkel, Brandics János sátoraljaújhelyi asztalosmester bélyegzőivel.
16601.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
11
Katona Imre: Porcelánlexikon. Az európai porcelánműhelyek, porcelánmanufaktúrák és porcelánjegyek enciklopédiája. Bp., 1999, Gesta. Gazdag képanyaggal, jelzésekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Rendkívül izgalmas és ritka szakmunka!
16602.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Balla Gabriella: Herend. A Herendi Porcelánmanufaktúra története. Herend, 2003, Herendi Porcelánmanufaktúra Rt., 352 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16603.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
16604.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
1903-1907 Magyar Pályázatok. Szerk.: Fejér Lajos és Ritter Ignácz építészek. 17 db szám (I. évf. 1., 5-8., 11-12. sz., II. évf. 2-3., 7. sz., III. évf. 2., 4., 8-9. sz., IV. évf. 1-2. sz., V. évf. 1. sz.), közte a folyóirat induló száma. Számos illusztrációval, hirdetésekkel. Kiadói tűzött papírkötés, vegyes állapotban (egy szám szétvált borítóval), sérült kiadói kartonált mappában.
16605.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
9
16606.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
The prints of Andy Warhol. New York-Paris, 1990., Cartier Foundation - Flammarion. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
16607.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
16608.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Szlanka András: Perselyek. Válogatás az OTP Bank Pénzügytörténeti Gyűjtemény anyagából. 2011, OTP Bank. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16609.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Jahrbuch für Photographie und Reproduktionstechnik für das Jahr 1901. Unter Mitwirkung hervorragender Fachmänner hrsg. von Hofrath Dr. Josef Marie Eder, ... Fünfzehnter Jahrgang. Halle a. S., 1901, Wilhelm Knapp, 12 (korabeli reklámok) p + 1 (Ferenc József fotója) t. + X+807+60 (korabeli reklámok) p.+30 (képtáblák, közte 2 kétlapos, 2 színes) t. Német nyelven. Szövegözti fekete-fehér illusztrációkkal. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
16610.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Miles, Barry: Hippie. New York, Sterling Publishing. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16611.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
16612.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft