Kandinsky. Hauptwerke aus dem Centre Georges Pompidou Paris. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Karin Thomas. Köln, 1999, DuMont. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva, Vaszilij Vasziljevics Kandinszkij műveinek reprodukcióival. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetői számára készült kiadás. [Bp., 1911], Pesti Napló (Stephaneum-ny.), 32 p. + 128 t. + 12 t. (színes műmellékletek). Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott szecessziós egészvászon-kötés, Dárday és Cservenka-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal és foltokkal, az első lapok kissé sérültek.
1934 Magyar Művészet folyóirat X. évf. 1-12. sz., teljes évfolyam. A Szinyei Merse Pál-Társaság megbízásából kiadja az Athenaeum Rt. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Korabeli, kissé kopott, foltos egészvászon mappában, változó állapotban.