Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 415

Ez világ, mint egy kert... Tanulmányok Galavics Géza tiszteletére. Szerk.: Bubryák Orsolya. Bp., 2010., MTA Művészettörténeti Kutatóintézet - Gondolat Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16613.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
16614.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
16615.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Paola Santucci: La pittura del Quattrocento. Storia dellarte in Italia. Torino, 1997., UTET. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16616.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
16617.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Bálint Endre (1914-1986): Mappa, 12 lappal Bp., 1979, Corvina. Ofszet nyomatok, papír, 37x28,5 cm. Kiadói, kissé kopott papír mappában, Szabadi Judit művészettörténész bevezetőjével, képek jegyzékével magyar és francia nyelven. mappa kis szakadással
16618.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Magyar fényképezés. Hungarian Photography. Photographie Hongroise. Das Ungarische Lichtbild. 1939. Ezt a könyvet Kinszki Imre, Seiden Gusztáv, és Vadas Ernő közreműködésével Rosner Károly szerkesztette. Bp., 1939., Officina, 31 p.+80 (fekete-fehér fotók) t. Benne neves magyar fotósok munkáival, közte: Balogh Rudolf, Pécsi József, Szöllősy Kálmán, H. Kálmán Kata, Friedmann Pál, Vadas Ernő, Kinszki Imre, Aszmann Ferenc, Seiden Gusztáv, Brassai M., Munkácsi Márton, Moholy-Nagy László és mások fotóival. Kiadói egészvászon-kötésben jó állapotban 31x23 cm
16619.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
16620.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Occupying spaces. Experimental theatre in Central-Europe 1950-2010. Ljubjana, 2010. Slovenski Gledaliski Muzej, Kiadói papírkötésben. 591p.
16621.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
16622.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Balogh Rudolf első világháborús panorámaképei. Fotómúzeum. Bp., 2006. Magyar Fotográfiai múzeum. Kiadói kartonálásban
16623.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16624.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft