Porcelán Tételek száma: 267
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2686013
11189
423
24000
Herendi / Óherendi virágmintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopott, gyárilag ferdén készítették. m: 23 cm 2686012
11190
423
46000
Herendi zöld indiai kosaras, oroszlán körmös váza, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m:19,5cm 2686008
11191
423
80000
Herendi virágmintás barokkos váza, másik oldalán: Szegedi dóm, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 27 cm 2686005
11192
423
Herendi madaras váza, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2686004
11193
423
Herendi kék virág mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 2688701
11194
423
Herendi nagy méretű jegesmedve szobor. Jelzett (Markup Béla 1927), Kézzel festett, jelzett, apró tűzrepedéssel, kopásnyomokkal, m:19, h:21 cm 2688821
11195
423
Herendi nyuszik. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 9 cm 2686003
11196
423
Herendi porcelán puttó, kézzel festett, jelzett, sérült: ujja letörtve, m: 18 cm, Tervező: Nemes György 2462052
11197
423
Herendi porcelán tavirózsa. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 14 cm 2655132
11198
423
Herendi virág, kézzel festett porcelán, jelzett, ragasztott, d: 11 cm 2693387
11199
423
Zsolnay pirogránit padlóváza, jelzett (Fürtös György terv), Kopásokkal, m: 50 cm, CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!! 2688772
11200
423
Fekete János (1929-1999) - Zsolnay, figurális dísztálka, jelzett, 1960 körül, apró lepattanásokkal, karcokkal, m: 14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft