Porcelán Tételek száma: 267
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2686007
11152
423
24000
Herendi Viktória mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 20,5cm 2688694
11153
423
2 db Herendi Viktória mintás leveses tányér, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, apró tűzrepedéssel, jelzett, d: 24,5cm 2688695
11154
423
2 db Herendi Viktória mintás lapos tányér, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, d: 26cm 2688706
11155
423
Herendi barokkos, Viktória mintás váza, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, apró sérüléssel, m: 9 cm 2688779
11156
423
Herendi Viktória mintás kis bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 7,5 cm 2691581
11157
423
Herendi Viktória mintás porcelán hamutál Kézzel festett, jelzett, kopott, d: 15 cm 2693453
11158
423
Herendi Viktória mintás, nyuszis, bonbonier, sérült, jelzett, m: 17 cm 2677191
11159
423
Herendi Viktória mintás bonbonniere rózsás fedéllel Kézzel festett, jelzett, rózsákon apró lepattanás, kopásnyomokkal. d: 8 cm 2677193
11160
423
Herendi porcelán Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 14,5×8 cm 2689868
11161
423
Herendi Rothschild mintás kínáló, áttört porcelán, kézzel festett, kopott, ragasztott, jelzett, 18x18 cm 2599143
11162
423
Herendi Rothschild mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13×9,5 cm 2691164
11163
423
11000
Herendi Zova mintás porcelán fali dísztányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 27,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft