Porcelán Tételek száma: 267
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2691151
11164
423
Herendi színes Waldstein mintás porcelán fali dísztányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 26 cm 2688700
11165
423
6 db Herendi kék Apponyi mintás, teáscsésze alj, jelzett, kézzel festett porcelán, alján: Candida Tupini Roma felirat, kopásnyomokkal, d: 14 cm 2688698
11166
423
6 db Herendi kék Apponyi mintás, teáscsésze alj, jelzett, kézzel festett porcelán, alján: Candida Tupini Roma felirat, kopásnyomokkal, d: 14 cm 2688697
11167
423
6 db Herendi kék Apponyi mintás, mokkás csésze alj, jelzett, kézzel festett porcelán, alján: Candida Tupini Roma felirat, kopásnyomokkal, d: 11,5 cm 2686006
11168
423
Herendi Apponyi mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm 2691144
11169
423
Herendi Porcelángyár litofán emléktál, biszkvit/fehér mázas, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 18 cm. / hold to light 2691336
11170
423
Herendi apró kék mintás leveses tál, citromos fedélllel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 23 cm 2691281
11171
423
Herendi nyeles kiöntő, rózsás fedéllel. Fehér mázas. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 19 cm 2691267
11172
423
Herendi zöld tulipán mintás kávés kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 20,5 cm 2691261
11173
423
Herendi apró kék mintás teás kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 16x14 cm 2693473
11174
423
Herendi Apponyi mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, talpán csorba, m: 13,5 cm 2693452
11175
423
Herendi virág mintás fali váza, ragasztott, jelzett, m: 16cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft