Porcelán Tételek száma: 267
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2644778
11213
423
Zsolnay virág mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, m: 13 cm 2692022
11214
423
Zsolnay retró pecsenyés tál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 36x26 cm 2564522
11215
423
Zsolnay virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 30 cm 2688782
11216
423
Zsolnay porcelán pillangó mintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8x8 cm 2686954
11217
423
Zsolnay porcelán búzavirág mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11 cm 2675957
11218
423
Zsolnay porcelán teás készlet 6 személyes, egy csészealj hiánnyal. Matricás, jelzett, kopásokkal 2653563
11219
423
Zsolnay lóhere mintás váza. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, alul a mázon kisebb javítással, m: 14 cm 2661190
11220
423
Zsolnay Bouillon csésze, 3db, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, minimális kopással, m: 6,5cm 2661192
11221
423
Zsolnay Bouillon csésze, 3db, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, minimális kopással, m: 6,5cm 2567449
11222
423
11223
423
Hollóházi porcelán Szász Endre által tervezett bonbonniere. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal, díszdobozban. m: 13 cm 2688824
11224
423
Hollóházi Jurcsák László által tervezett bonboniere. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 12 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft