Porcelán Tételek száma: 267
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2689955
11285
423
Aranka feliratos, szecessziós teáscsésze, kopott, jelzés nélkül, m: 8cm 2689783
11286
423
4 db szecessziós fajansz fali dísztányér, plasztikus virágos díszítéssel. Jelzés nélkül, az egyiken kisebb lepattanásokkal, d: 18 cm 2692302
11287
423
Goebel fajansz persely, elefánt figura, jelzett, kézzel írt szövegekkel, kopásnyomokkal, m: 12 cm. 2690615
11288
423
Famille Rose kínai váza, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, kopott, mázlepattanásokkal, 20, század első fele, m: 16 cm 2690574
11289
423
Német Wallendorf fiú nyuszikkal, kézzel festett porcelán, jelzett, apróbb mázhibákkal, m: 15 cm 2690560
11290
423
Zhonguo Jingdezhen Zhi Famille Rose kínai váza, 1950 körül, kontúr matricás, kézzel festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 20,5 cm 2690512
11291
423
Antik kínai pávás díszváza, szeladon mázas, mázalatti kobaltkékkel festett porcelán, jelzés nélkül, 19, század, korának megfelelő kopásokkal, mázlepattanásokkal. m: 20 cm 2690486
11292
423
Meissen Johann Friedrich Böttger 1682 - 1719, képmása, Böttger születésének 300 jubileumára, biscuit porcelán plakett, steinzeug alapon, jelzett, díszdobozban, certifikációval, hibátlan, 12,5x10cm. 2691398
11293
423
Metzler Orloff porcelán táncoló kislányok, kézzel festett, jelzett, vaspöttyel, m: 14 cm 2691334
11294
423
Hutschenreuther afgán agár pár, fehér mázas porcelán, tervező: K. Tutter, jelzett, 1930 körül, hibátlan m: 32 cm 2691329
11295
423
Sitsendorf nagy méretű porcelán figura, birka nyíró, , Németország 1900 körül, hibátlan, jelzett, m: 25 cm 2691318
11296
423
4 db, antik francia/belga fajansz tanyer c. 1750-1800 körül, jelzés nélkül, koruknak megfelelő állapotban, kopásokkal, mázlepattanásokkal. d: 21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft