Porcelán Tételek száma: 267
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2592493
11273
423
Boch belga díszváza, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, m:28cm 2592495
11274
423
La S. Marco olasz süteményes készlet, halas motívummal, matricás porcelán jelzett, kopásnyomokkal d:19-34cm 2592516
11275
423
Viktória jelzett tálca, mitológia jelenetes, irizáló, matricás porcelán tálca, kopott, 44x24cm 2569052
11276
423
Longwy francia jelzett, hal formájú osztrigatál, 5db, fajansz, mázrepedésekkel, 31x27cm 2616497
11277
423
15000
Sarreguemines fajansz süteményes készlet, jelzett 6+1 db d: 29 cm 2685993
11278
423
Sarreguemines francia fajansz, süteményes tányér, 8 db, hibátlan, jelzett, d: 17 cm 2686619
11279
423
2db Roxal Copenhage, dán tálka, jelzett, hibátlan, d: 13 cm 2686953
11280
423
15000
Rosenthal 6 db szendvicse tányér, mázalatti kékkel festett porcelán, hibátlan, jelzett. d: 15 cm 2686952
11281
423
15000
Rosenthal 6 db mokkás csésze, mázalatti kékkel festett porcelán, hibátlan, jelzett. 2686951
11282
423
15000
Rosenthal 6 db teáscsésze, mázalatti kékkel festett porcelán, hibátlan, jelzett. 2688147
11283
423
3 darabos kőedény tétel, kopott, részben jelzett, m: 21-30cm 2688074
11284
423
28 darabos vegyes kerámia és porcelán tétel, apróbb hibákkal, kopásokkal, részben jelzett, m: 5-21cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft