Képkeretek

Tételek száma: 10

2 db kovácsoltvas képkeret, falra akasztható, 21x16 cm
12323.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dekoratív üvegezett fakeret, benne Anya gyermekével nyomat. 49x34cm
12324.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Dekoratív asztali kitámasztós képkeret, kopott, benne régi divat litográfia, 29x23cm
12325.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dekoratív üvegezett fakeret, kopott, benne rokokó selyem kép, 31x16cm
12326.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
28 db kisebb méretű képkeret, részben kisebb sérülésekkel, apró kopásnyomokkal, 10x10 és 25x35 cm közötti méretekben
12327.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Dekoratív üvegezett régi fa képkeret, ovális paszpartuval, családi jelenet nyomattal, élénél kissé sérült, belső méret: 33,5x28,6 cm, látható méret: 28,5x22,5 cm
12328.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Dekoratív üvegezett régi fa képkeret, ovális paszpartuval, kislány kutyával nyomattal, hátsó élénél kissé sérült, belső méret: 41,4x31,4 cm, látható méret: 35,5x26 cm
12329.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Dekoratív, aranyozott fa keret, benne vászonnyomattal, 60x38,5 cm, külső méret: 72,5x50,5 cm
12330.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
3 db különféle üvegezett fa képkeret, az egyikben dátumozott akvarellkép (1923. szeptember), vegyes állapotban, 26x19 cm - 27,5x23 cm
12331.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10 db különféle fa képkeret, helyenként sérülésekkel, vegyes méretben
12332.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft