Dekoratív, aranyozott fa keret, benne vászonnyomattal, 60x38,5 cm, kül... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Kepkeretek~36/Dekorativ-aranyozott-fa-keret-benne-vaszonnyomattal-60x38-5-cm-kulso-meret-72-5x50-5-cm~II2692736
2692736
12330
423
Frames
Leírás: Dekoratív, aranyozott fa keret, benne vászonnyomattal, 60x38,5 cm, külső méret: 72,5x50,5 cm
: nagy_andras