Képkeretek Tételek száma: 10
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2651285
12323
423
Frames
2 db kovácsoltvas képkeret, falra akasztható, 21x16 cm 2632885
12324
423
Frames
Dekoratív üvegezett fakeret, benne Anya gyermekével nyomat. 49x34cm 2619693
12325
423
Frames
Dekoratív asztali kitámasztós képkeret, kopott, benne régi divat litográfia, 29x23cm 2619692
12326
423
Frames
Dekoratív üvegezett fakeret, kopott, benne rokokó selyem kép, 31x16cm 2693222
12327
423
Frames
28 db kisebb méretű képkeret, részben kisebb sérülésekkel, apró kopásnyomokkal, 10x10 és 25x35 cm közötti méretekben 2693243
12328
423
Frames
Dekoratív üvegezett régi fa képkeret, ovális paszpartuval, családi jelenet nyomattal, élénél kissé sérült, belső méret: 33,5x28,6 cm, látható méret: 28,5x22,5 cm 2693240
12329
423
Frames
Dekoratív üvegezett régi fa képkeret, ovális paszpartuval, kislány kutyával nyomattal, hátsó élénél kissé sérült, belső méret: 41,4x31,4 cm, látható méret: 35,5x26 cm 2692736
12330
423
Frames
Dekoratív, aranyozott fa keret, benne vászonnyomattal, 60x38,5 cm, külső méret: 72,5x50,5 cm 2675250
12331
423
Frames
3 db különféle üvegezett fa képkeret, az egyikben dátumozott akvarellkép (1923. szeptember), vegyes állapotban, 26x19 cm - 27,5x23 cm 2688388
12332
423
Frames
10 db különféle fa képkeret, helyenként sérülésekkel, vegyes méretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft