Dekoratív asztali kitámasztós képkeret, kopott, benne régi divat litog... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Kepkeretek~36/Dekorativ-asztali-kitamasztos-kepkeret-kopott-benne-regi-divat-litografia-29x23cm~II2619693
2619693
12325
423
Frames
Leírás: Dekoratív asztali kitámasztós képkeret, kopott, benne régi divat litográfia, 29x23cm
: pelikán kristóf