Szilágyi Sándor: Báthory Gábor fejedelem története. Pest, 1867, Ráth Mór, IV+329+3 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapélekkel, és kissé foltos címlappal.