Dr. Gerő József: A királyi könyvek. Az I. Ferenc József és IV. Károly király által 1867-től 1918-ig adományozott nemességek, főnemességek, előnevek és címerek jegyzéke. Bp., 1940, szerzői kiadás. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben.