Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 35

Szondi-Test 48 kártyával, Testband, személyiségteszt, nevét alkotójáról, Szondi Lipót magyar származású svájci idegorvosról kapta, összesítő lap nincs hozzá. Bern, 1947, Hans Ruber . Vászonkötésű papír mappában, kopottas állapotban.
17123.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
17124.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
27
17125.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1968 Mesterséges holdak megfigyelései. No. 8. Szerk.: Almár Iván. Bp., 1969., MTA Csillagvizsgáló Intézete. Magyar, angol és orosz nyelven. Kiadói papírkötés, kopott borítóval. . Megjelent 500 példány.
17126.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17127.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
A Királyi Magyar Természettudományi Társulat 8 kötete: Anyag és élet; A természettudomány legújabb állomásai; Tiszaparttól Alaszkáig; Félmérföldnyire a tenger színe alatt; Az ismeretlen Abesszína; A levegő birodalma; Világhódító ipari anyagok; A nyughatatlan Föld. Bp., 1937-1941, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói festett, dombornyomott egészvászon-kötés, vegyes állapotban.
17128.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17129.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
17130.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Szent Iványi Tamás - Csontos László: Az afrikai sertéspestis. Bp., 1968., Mezőgazdasági és Élelmezésügyi Minisztérium Információs Központja. (Agroinform.) Kiadói papírkötés, a hátsó borító foltos. Megjelent 465 példányban.
17131.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17132.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17133.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Jéki László: KFKI. (MTA Központi Fizikai Kutatóintézet.)  A szerző, Jéki László (1942-2009) kísérleti magfizikus, a KFKI Részecske- és Magfizikai Kutatóintézetének tudományos igazgatóhelyettese (1975-1980) által DEDIKÁLT példány. Bp., 2001, Arteria Studio. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17134.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft