https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 35

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Szondi-Test 48 kártyával, Testband, személyiségteszt, nevét alkotójáról, Szondi Lipót magyar származású svájci idegorvosról kapta, összesítő lap nincs hozzá. Bern, 1947, Hans Ruber . Vászonkötésű papír mappában, kopottas állapotban.
17123.

Szondi-Test 48 kártyával, "Testband", "személyiségteszt, nevét alkotójáról, Szondi Lipót magyar származású svájci idegorvosról kapta, összesítő lap nincs hozzá. Bern, 1947, Hans Ruber . Vászonkötésű papír mappában, kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
EUR
,
76,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Chernelházi Chernel István: Magyarország madarai I. köt.-II. köt. 2. rész. Bp., 1899., Magyar Ornithologiai Központ (Franklin-ny.), XXIV p. + 187 p. + I-V., VI-XI t.,2+417-830 p.+XI-XIV; XVI-XXII, XXIV-XXVII, XXIX-XXXVI, XXXIX-XL (litografált táblák) t. Első kiadás. Kopott, foltos egészvászon-kötésben, hiányos, a II. kötet. 1. része hiányzik, kijáró lapokkal, foltos lapokkal, a lapokon kisebb szakadásokkal, hiányos táblákkal, rossz állapotban. Ritka!
17124.

Chernelházi Chernel István: Magyarország madarai I. köt.-II. köt. 2. rész. Bp., 1899., Magyar Ornithologiai Központ (Franklin-ny.), XXIV p. + 187 p. + I-V., VI-XI t.,2+417-830 p.+XI-XIV; XVI-XXII, XXIV-XXVII, XXIX-XXXVI, XXXIX-XL (litografált táblák) t. Első kiadás. Kopott, foltos egészvászon-kötésben, hiányos, a II. kötet. 1. része hiányzik, kijáró lapokkal, foltos lapokkal, a lapokon kisebb szakadásokkal, hiányos táblákkal, rossz állapotban. Ritka!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
27
Dr. C. Heitzmann: Die descriptive und topographische Anatomie des Menschen. Wien-Leipzig, 1896, Wilhelm Braumüller, XXXIV+592 p. Rengeteg szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Német nyelven. Kiadói aranyozott, dombornyomott félbőr-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón és gerincen néhány kis felületi sérüléssel, egyébként jó állapotban.
17125.

Dr. C. Heitzmann: Die descriptive und topographische Anatomie des Menschen. Wien-Leipzig, 1896, Wilhelm Braumüller, XXXIV+592 p. Rengeteg szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Német nyelven. Kiadói aranyozott, dombornyomott félbőr-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón és gerincen néhány kis felületi sérüléssel, egyébként jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
6
1968 Mesterséges holdak megfigyelései. No. 8. Szerk.: Almár Iván. Bp., 1969., MTA Csillagvizsgáló Intézete. Magyar, angol és orosz nyelven. Kiadói papírkötés, kopott borítóval. . Megjelent 500 példány.
17126.

1968 Mesterséges holdak megfigyelései. No. 8. Szerk.: Almár Iván. Bp., 1969., MTA Csillagvizsgáló Intézete. Magyar, angol és orosz nyelven. Kiadói papírkötés, kopott borítóval. . Megjelent 500 példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Vermes Miklós: A fénytan elemei. Geometriai fénytan. Népszerű Természettudományi Könyvtár. 27. Bp., 1944., Kir. M. Természettudományi Társulat. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
17127.

Vermes Miklós: A fénytan elemei. Geometriai fénytan. Népszerű Természettudományi Könyvtár. 27. Bp., 1944., Kir. M. Természettudományi Társulat. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, nagyrészt felvágatlan lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
A Királyi Magyar Természettudományi Társulat 8 kötete: Anyag és élet; A természettudomány legújabb állomásai; Tiszaparttól Alaszkáig; Félmérföldnyire a tenger színe alatt; Az ismeretlen Abesszína; A levegő birodalma; Világhódító ipari anyagok; A nyughatatlan Föld. Bp., 1937-1941, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói festett, dombornyomott egészvászon-kötés, vegyes állapotban.
17128.

A Királyi Magyar Természettudományi Társulat 8 kötete: Anyag és élet; A természettudomány legújabb állomásai; Tiszaparttól Alaszkáig; Félmérföldnyire a tenger színe alatt; Az ismeretlen Abesszína; A levegő birodalma; Világhódító ipari anyagok; A nyughatatlan Föld. Bp., 1937-1941, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói festett, dombornyomott egészvászon-kötés, vegyes állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
2
Dr. Fornet Béla: Belgyógyászat II. Debrecen,1940, Debreceni M. Kir. Tisza István-Tudományegyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói félvászon kötésben, szövegközti képekkel, ábrákkal illusztrálva, kissé kopott borítóval, címlapon tulajdonosi bélyegzővel, több oldalon ceruzás jelölésekkel.
17129.

Dr. Fornet Béla: Belgyógyászat II. Debrecen,1940, Debreceni M. Kir. Tisza István-Tudományegyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói félvászon kötésben, szövegközti képekkel, ábrákkal illusztrálva, kissé kopott borítóval, címlapon tulajdonosi bélyegzővel, több oldalon ceruzás jelölésekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Axmann Ágnes: Fertőzések és trópusi betegségek. DEDIKÁLT példány! Pécs, 2002., Alexandra. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés.
17130.

Axmann Ágnes: Fertőzések és trópusi betegségek. DEDIKÁLT példány! Pécs, 2002., Alexandra. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
1
Szent Iványi Tamás - Csontos László: Az afrikai sertéspestis. Bp., 1968., Mezőgazdasági és Élelmezésügyi Minisztérium Információs Központja. (Agroinform.) Kiadói papírkötés, a hátsó borító foltos. Megjelent 465 példányban.
17131.

Szent Iványi Tamás - Csontos László: Az afrikai sertéspestis. Bp., 1968., Mezőgazdasági és Élelmezésügyi Minisztérium Információs Központja. (Agroinform.) Kiadói papírkötés, a hátsó borító foltos. Megjelent 465 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Zimmer, Ernst: Forradalom a fizikában. Ford.: Szarvas Pál. A Búvár Könyvei XIII. Bp., [1942], Franklin-Társulat. Egyetlen kiadás. Egészoldalas fekete-fehér képekkel, szövegközi ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés.
17132.

Zimmer, Ernst: Forradalom a fizikában. Ford.: Szarvas Pál. A Búvár Könyvei XIII. Bp., [1942], Franklin-Társulat. Egyetlen kiadás. Egészoldalas fekete-fehér képekkel, szövegközi ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Kármán Samu - Bauer Lajos: Gyermekhygiene. Útmutató anyák számára a gyermekápolásban. Bp., 1899., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai-ny.), 6+336 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.
17133.

Kármán Samu - Bauer Lajos: Gyermekhygiene. Útmutató anyák számára a gyermekápolásban. Bp., 1899., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai-ny.), 6+336 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Jéki László: KFKI. (MTA Központi Fizikai Kutatóintézet.)  A szerző, Jéki László (1942-2009) kísérleti magfizikus, a KFKI Részecske- és Magfizikai Kutatóintézetének tudományos igazgatóhelyettese (1975-1980) által DEDIKÁLT példány. Bp., 2001, Arteria Studio. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17134.

Jéki László: KFKI. (MTA Központi Fizikai Kutatóintézet.) A szerző, Jéki László (1942-2009) kísérleti magfizikus, a KFKI Részecske- és Magfizikai Kutatóintézetének tudományos igazgatóhelyettese (1975-1980) által DEDIKÁLT példány. Bp., 2001, Arteria Studio. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz