17123.
423. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
26 000 Ft
70,27 EUR, 76,47 USD
Szondi-Test 48 kártyával, "Testband", "személyiségteszt, nevét alkotójáról, Szondi Lipót magyar származású svájci idegorvosról kapta, összesítő lap nincs hozzá. Bern, 1947, Hans Ruber . Vászonkötésű papír mappában, kopottas állapotban.