17133.
423. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Kármán Samu - Bauer Lajos: Gyermekhygiene. Útmutató anyák számára a gyermekápolásban. Bp., 1899., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai-ny.), 6+336 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.