Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás 60 éve. Bp., 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3500 példányban.