15611.
423. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Ford.: Dr. Balogh Barna. Bp., é.n., Stádium, 179 p. Hetedik kiadás. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal. Átkötött egészvászon-kötésben, néhány kissé sérült, foltos lappal.