15613.
423. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Dr. Szily József: Maróczy Géza élete és pályafutása. (100 válogatott játszmával). Bp., 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval. Megjelent 3200 példányban.