Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 20

Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás 60 éve. Bp., 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3500 példányban.
15612.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Szily József: Maróczy Géza élete és pályafutása. (100 válogatott játszmával). Bp., 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval. Megjelent 3200 példányban.
15613.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Sportjátékok. Bp.,1959., Magyar Honvédelmi Sportszövetség. Kiadói papírkötés, néhány bejelöléssel, a hátsó borítón jegyzettel.
15614.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Sportzsebkönyv. Sporteredményeink statisztikája 1945-1955. Magyar sportolók eredményei az olimpiai játékokon. Világ-, Európa- és országos csúcseredmények. Összeáll. és a bevezető tanulmányt írta: Dr. Tamásy József. Török Mihály rajzaival. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
15615.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
The Chess Greats of the World. Judit Polgar. Edited by Dániel Lovas. Kecskemét, 2006., Caissa Chess Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
15616.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Százhúsz horgászvíz. Tavak, tározók, holtágak, csatornák. Szerk.: Vigh József. Bp., 1985, Mezőgazdasági Kiadó-MOHOSZ. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
15617.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Flórián Tibor: Csak az győzhet, aki támad!? Sakkozók kiskönyvtára. Bp., 1968, Sport. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés
15618.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15619.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft