Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 20

15600.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
15601.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15602.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
15603.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15604.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
15605.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
3 db sportkönyv: Aranycsapat, Hoppe-Szabó: Labdarúgó bajnokságaink 1945-1986, Nagy Béla: 75 éves a Fradi pálya. + egy FTC plakát
15606.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15607.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15608.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Syposs Zoltán: Villanó pengék. Arcok, riportok vívósportunk történetéből. Bp., 1975., Sport. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötésben.
15609.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Keszeghorgászat, versenyhorgászat. Szerk.: dr. Holly Iván. Bp., 1984, Mezőgazdasági Kiadó-MOHOSZ. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, koszos borítóval, volt könyvtári példány.
15610.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15611.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft