Lux Antal (1935-): Megkövült (Versteinert). Színes rézkarc, akvatinta, papír. Jelzett és datált (A. Lux '75). Művészpéldány e.a. jelzéssel. 19,5x21,5 cm.
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45×34 cm. 1964-től rendszeresen voltak egyéni kiállításai Párizsban. 1976-ban Amerikában (Sisti Gallery, Buffalo), 1971-ben Londonban, 1974-ben Zürichben volt egyéni tárlata. Számos párizsi, németországi csoportos kiállítás mellett 1981-ben részt vett a Magyar Nemzeti Galéria kollektív tárlatán. 1982-ben szerepelt a Műcsarnok külföldön élő magyar származású művészeket bemutató kiállításán. Művei párizsi és németországi közgyűjteményekben találhatók meg. Hazai közgyűjtemények közül például a Magyar Nemzeti Galéria és a győri Xantus János Múzeum őrzi több alkotását.