Festmények és grafikák Tételek száma: 367
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2538724
10264
423
14000
Rubint Ávrahám Péter (1959-): Absztrakt kompozíció. Olaj, papír, jelzett a hátoldalán pecséttel, üvegezett fa keretben, 21x29,5 cm 2689793
10265
423
19000
Rubint Ávrahám Péter (1959-): Színes kép (cím nélkül). Olaj, papír, jelezve jobbra lent (halványan), dekoratív plexiüvegezett keretben, 20x29,5 cm. 2689784
10266
423
19000
Rubint Ávrahám Péter (1959-): Korlátok nélkül, 1997. Olaj, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 66x91,5 cm. 2675420
10267
423
Sándor György (?-): Mátyás templom. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, kopott fakeretben.22,5x16 cm 2672205
10268
423
Sárdy Brutus (1892-1970): Dombos táj, 1924. Olaj, rétegelt falemez. Jelzett. Alsó részén kissé sérült. 32x37 cm. 2650892
10269
423
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Őszi alkony, 1940. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. Kiállítva: Vitéz Nagybányai Horthy Miklósné Őfőméltósága legmagasabb védnöksége alatt álló "A Magyar Művészetért" mozgalom IV: kiállítása , Műcsarnok, Bp., 1943. Hátoldalán a kiállítás raglapjával. 42x53 cm. 2650906
10270
423
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidéki táj, 1943. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. 41x53 cm. 2654178
10271
423
44000
Schaller István (1970-): Fény alagútja (cím nélkül). Olaj, farost. Jelzés nélkül. Fakeretben. 53x69 cm 2654131
10272
423
85000
Schaller István (1970-): 12 nap, 2015. Olaj, vászon, fa. Jelezve jobbra lent és a hátoldalán. Fakeretben. 87x114 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL! / ONLY PERSONAL COLLECTION! 2664465
10273
423
Schönberger Armand (1885-1974): Házak. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 10x7cm 2325654
10274
423
Selmeczi-Trenovszki Mónika (1986-): Arcok. Vegyes technika, kollázs, vászonra kasírozva, jelzett a hátoldalán. Sérült. 31x50 cm 2693366
10275
423
Simon Miklós (1937-): Tiszapart. Olajpasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett fakeretben. 50x70 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft