Festmények és grafikák Tételek száma: 367
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2693093
10361
423
Würtz Ádám (1927-1994): Tessedik Sámuel portréja. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. 29×19,5 cm 2688473
10362
423
Zeller Mihály (1859-1915): Ruhamosás a folyó partján. Olaj, vászon. Jelzett jobbra lent. Sérülésekkel, 80x49 cm 2600378
10363
423
Zichy Mihály (1827-1906): Erotikus jelenet. Cinkográfia, paszpartuban, 14×18 cm 2675910
10364
423
11000
Zirkelbach László (1916-2014): Dunabogdány, Bergman tó, 1998. Olaj, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 36x51 cm 2679690
10365
423
Zsigovics Iván (1958- ):Bagoly. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (50/14), 12x15 cm 2679685
10366
423
Zsigovics Iván (1958- ):Kozmosz. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (18/100), 29x46 cm 2473442
10367
423
Zsótér László (1945-): "Bartók Béla 1881 1981". Ofszet, hártyapapír, jelzett, számozott (100/30). Sérült (törésnyomokkal), kissé foltos. Az 1981-ben, Bartók Béla 100. születésnapja alkalmából megjelent grafikai mappából. 44×33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft