Festmények és grafikák

Tételek száma: 367

Marostordai Anna (1920-1999): Az út mentén. Vegyes technika, papír, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben, 33x48 cm
10216.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
Major Jenő (1918-1963): Szénakazal. Olaj, rétegelt falemez, jelzett, keretben, 19x28 cm
10217.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
10218.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Mattyasovszky-Zsolnay László (1885-1935), kétoldalas mű: Ülő női akt. Ceruza, papír. Egyik oldalon hagyatéki pecséttel jelzett. 34x21 cm
10219.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Matzon Ákos (1945-): Kék figura, 2012. Szitanyomat, papír. Jelzett az elején szárazpecséttel, hátoldalán kézzel szignózott. Művészpéldány E.A. IX./XVI. számozással a hátoldalán. 23x17 cm. Üvegezett fakeretben.
10220.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Hans Mendler (1950-): Ausfall (kiesés). Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 127/200. 30x30 cm. Kányádi Sándor: Vae Victis c. könyvéből. Üvegezett fakeretben.
10221.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Hans Mendler (1950-): Hin und wieder (néha). Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 127/200. 30x30 cm. Kányádi Sándor: Vae Victis c. könyvéből. Üvegezett fakeretben.
10222.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
10223.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
10224.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
10225.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
10226.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Morvay László (1947-2004): Vacsora. Rézkarc, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat bélyegzőjével és címkéjével. 17x38 cm
10227.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
55,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft