Porcelán Tételek száma: 194
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2605543
11161
422
24000
Zsolnay selyemfényű, eozinmázas béka. Nádor Judit (1934-2016) terve. Jelzett, 1980 körül, Pécs, minimális lepattanással egyik ujja alatt, álló helyzetben nem látszik, m: 16 cm 2622523
11162
422
140000
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
2592863
11163
422
220000
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
2679145
11164
422
30000
Fürstenberg 1936 Berlini Olimpia porcelán sas figura - Olympia - Adler. Fehér mázas, jelzett, sérülésekkel. 12,5 cm / Germany, Third Reich. A 1936 Berlin Olympics Porcelain Eagle Figurine by Fürstenberg 2564015
11165
422
Kínai porcelán díszváza, átalakítva asztali lámpává, kopott, új ernyővel, m:52cm 2564009
11166
422
50000
Villeroy&Boch, Bohemia, Meissen, Staffordshire (vegyes) márkájú, nagy részben jelzett étkészlet, porcelán, néhány sérülésekkel. 2621815
11167
422
7 db süteményes tányér, fajansz, Brown-Westhead, Moore & Co. (BWM) Nagy Britannia, Cauldon Place, Hanley cca. 1862-1904. Hüttl Tivadar forgalmazójegyével. 2 darabon csorba. Mázrepedésekkel, kopásokkal. Jelzett, d:19,5cm 2578180
11168
422
30000
Carlsbad kínai mintás készlet, tál + 6 db tányér. Kézzel festett, benyomott jelzéssel, kopott, 25x18,5 cm és 14,5x14,5 cm 2658930
11169
422
30000
Belga porcelán étkészlet, levonóképes, jelzett, kopásnyomokkal 2577544
11170
422
38000
Herendi Apponyi mintás porcelán óra quartz óraszerkezettel és aranyozott lábakkal hibátlan állapotban. 15x24x5cm 2630943
11171
422
Herendi Déryné, fehérmázas porcelán, jelzett, m: 37 cm 2520989
11172
422
19000
Herendi Déryné, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft