Porcelán Tételek száma: 194
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2679930
11210
422
Zsolnay buzavirág mintás porcelán hamutál. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel d: 12 cm 2684798
11211
422
Zsolnay búzavirág mintás porcelán gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, kopással 14 cm 2684189
11212
422
Zsolnay szamár. Kézzel festett, jelzett, kopással 13 cm 2684194
11213
422
Zsolnay búgócsigás lány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17x12 cm 2684196
11214
422
Zsolnay matyó pár. Fehér mázas, jelzett, 26 cm 2441541
11215
422
Zsolnay virág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopottas, 10,5x10,5x6cm 2640398
11216
422
500
Zsolnay butykos, népi mintával, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 10 cm 2634350
11217
422
Zsolnay süteményes tál. Matricás, jelzett, kopott, 45x16,5 cm 2623582
11218
422
Zsolnay régi cukortartó, jelzett, kopott, m: 12 cm 2656861
11219
422
Zsolnay korsó, matricás porcelán, felirat: "Magyar uránbányászat, 1955-1997. Jó szerencsét!" jelzett, kopásnyomokkal. m: 19 cm 2679198
11220
422
3800
Zsolnay szamár figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm 2685430
11221
422
Zsolnay kutya (terv: Niemayer Vilmos). Kézzel festett, jelzett, kopott.10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft