Porcelán Tételek száma: 194
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2684809
11185
422
Herendi zöld Apponyi mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14x8 cm 2684797
11186
422
Herendi zöld Apponyi mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 33 cm 2684793
11187
422
Herendi Rotschild mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 20 cm 2684808
11188
422
Herendi zöld Apponyi mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14x9 cm 2461265
11189
422
5500
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázrepedéssel 15x8,5 cm 2512862
11190
422
Herendi Balaton litofán (fény felé tartandó) dísztányér. Fehér és biszkvit mázas, Jelzés nélkül, hibátlan. d: 22 cm 2685498
11191
422
Herendi lányka a rossz macskával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13 cm 2075080
11192
422
Herendi csipkebogyó mintás tálkák (6 db), kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:14 cm (6 ×) 2139189
11193
422
14000
Herendi csizmás fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 2116964
11194
422
Herendi Rotschild mintás kompótos tálka. Kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, d: 16,5 cm 2683638
11195
422
15000
Herendi porcelán "Szeged" tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13,5×9 cm 2625268
11196
422
Herendi Viktória mintás szív alakú bonbonier, kézzel festett, jelzett, nagyon apró lepattanások a rózsákon, aranyozáson kopásnyomok, 7,5x7 cm, m: 7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft