Porcelán Tételek száma: 194
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2421102
11173
422
Herendi dombornyomott virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 15 cm 2647597
11174
422
Herendi porcelán zöld virágmintás kis tálka, 4 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 7,8 cm 2346588
11175
422
Herendi porcelán fehér mázas és biszkvit Beethoven büszt, jelzett, hibátlan, m: 21 cm 2643797
11176
422
Herendi BFR (BOUQUET de FRUITS) hiányos lámpa, német tálkával pótolt aljjal, jelzett, kopásnyomokkal, lámpatest m: 23 cm 2640378
11177
422
Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 8 cm 2647807
11178
422
Herendi virág mintás gyufatartó. Kézzel festett, jelzett, jelzett, kis kopással m: 5,5 cm 2578170
11179
422
Herendi porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungaria 1948 + benyomott jelzés), sérült, ragasztott, 16,5x13 cm 2578176
11180
422
Herendi virágmintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungary 1940 + benyomott jelzés), sérüléssel, kisebb kopásnyomokkal, 12x8x4,5 cm 2678623
11181
422
Herendi Waldstein mintás áttört kosárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 13 cm 2678074
11182
422
Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással a rózsán d: 6 cm 2684870
11183
422
Herendi rózsaszín Apponyi mintás porcelán ékszeres dobozka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 7x7 cm 2684800
11184
422
Herendi Rotschild mintás porcelán füles kínáló dombornyomott rózsával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 17x13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft