Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 207

Régi házak Pest-Budán. Szerk. Pereházy Károly. Bp., 1976, Műszaki. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Bottyán Sándorné Szilágyi Edit. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15000.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15001.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
10
Führer durch Fiume und Umgebung. Herausgegeben von Leo Woerl. Woerls Reisehandbücher. Leipzig, Woerls Reisebücherverlag. Kiadói papírkötés, 2 db térképmelléklettel, középső lap kijár, néhány ceruzás aláhúzással./ Paper-binding, some pages are coming out, with some underlining.
15002.

Führer durch Fiume und Umgebung. Herausgegeben von Leo Woerl. Woerl's Reisehandbücher. Leipzig, Woerl's Reisebücherverlag. Kiadói papírkötés, 2 db térképmelléklettel, középső lap kijár, néhány ceruzás aláhúzással./ Paper-binding, some pages are coming out, with some underlining.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Budapest műszaki útmutatója. Kiadta: A Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Szerk.: Edvi Illés Aladár. Bp., 1896., Pátria, 4 sztl. lev.+606+2+6 (hirdetések) p. Lapszámozáson belül számos egész- és kétoldalas, szövegközti illusztrációkkal, és kihajtható mellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
15003.

Budapest műszaki útmutatója. Kiadta: A Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Szerk.: Edvi Illés Aladár. Bp., 1896., "Pátria", 4 sztl. lev.+606+2+6 (hirdetések) p. Lapszámozáson belül számos egész- és kétoldalas, szövegközti illusztrációkkal, és kihajtható mellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15004.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Erdélyi könyvek tételben. 10 mű 13 kötetben: Szabó K. Sándor: Bevonulás Erdélybe 1940, Kövi Pál: Erdélyi lakoma, Moricz Zsigmond Erdély trilógia, Dsida Jenő: Versek, Hankó Vilmos: Székelyföld (reprint), Marczali Henrik: Erdély története (reprint), Tarnócz Márton: Erdély művelődése és története. Ódon Erdély 1-2, Szakolczay Lajos: Erdélyi ősz, Borsi Kálmán: A temesvári levente per,
15005.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15006.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
1896 A millenniumi kiállítás csodái. - Die Wunder der Milenniums-Austellung. Kiadja Laurencic Gyula.  Bp. é. n. Kunosy ny. 40 l. Négynyelvű kiadvány. Fűzve, kiadói borítóban. Sérült papírborítóval. 27x31 cm Ritka
15007.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15008.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
15009.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Tatabánya .. anno .. 2. Képek a régi Tatabányáról. Szerk.: Fűrészné Molnár Anikó, Dallos István. Tatabánya, 2013, Tatabányai Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15010.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Győr 1956 I-II. köt. Győri tanulmányok.. Dokumentumgyűjtemény. Szerk.: Bana József. Győr,1996,Győr Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15011.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft