Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 207
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2324114
15561
422
Books: Travelling, Local History
Az MTESZ Borsod-Abaúj-Zemplén megyei szervezete tevékenysége 1949-1985. Szerk.: Dr. Horváth Béla. Miskolc, 1987, kn. Megjelent 2000 példányban. Számozott példány 200/066. Kiadói festett műbőr-kötés, jó állapotban. Kiadói kopottas papír védőborító. 2325530
15563
422
Gyomaendrődi ki kicsoda? Szerk.: Kovácsné Nagy Katalin. Gyomaendrőd, 2004, Honismereti Egyesület. Fekete-fehér arcképekkel. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas állapotban. 2192364
15564
422
Budapest Műemlékei I. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955 , Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft