Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 207

Salamin András: Buda-hegyvidéki vasutak. Képeskönyv. Hegyvidékünk gyöngyszemei 7. Bp., 2003, Infotop Kft. Második, bővített kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
15012.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15013.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15014.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
15015.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15016.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15017.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15018.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Móricz Miklós: Az erdélyi föld sorsa. Az 1921. évi román földreform. (Erdélyi Férfiak Egyesülete. Jancsó Benedek Társaságának Könyvei II.) Bp., 1932, Erdélyi Férfiak Egyesülete,(Kir. M. Egyetemi Nyomda-ny.),216 p.+ 2 t. (térképmellékletek.) Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó példány
15019.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Mihalik Sándor: A Miklós börtön. Kassa, 1942. Felsőmagyarországi Rákóczi Múzeum.  78 [1] p. 48 t. Kiadói, kissé sérült papírborítóban.
15020.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
4 db Székesfehérvári helytörténettel foglalkozó füzet: Fitz Jenő: A székesfehérvári budai külváros középkori templomai, A középkori Székesfehérvár, Török erődítések Fejér megyében I-II, Jelenleg használt városrendészeti nomenklatúra cca 1950
15021.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Horling Róbert - Trogmayer Ottó: Szeged. Mindkét szerződ dedikálásával. Bp., én. Kiadói kartonálásban.
15022.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1903 A budapesti tanonc- és segédmunka-kiállítás kiállítóinak névsora, M. Kir. Kereskedelmi Múzeum. Bp., Légrády Testvérek, 213 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
15023.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft