15019.
422. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 800 Ft
7,57 EUR, 8,24 USD
Móricz Miklós: Az erdélyi föld sorsa. Az 1921. évi román földreform. (Erdélyi Férfiak Egyesülete. Jancsó Benedek Társaságának Könyvei II.) Bp., 1932, Erdélyi Férfiak Egyesülete,(Kir. M. Egyetemi Nyomda-ny.),216 p.+ 2 t. (térképmellékletek.) Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó példány