Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 227
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2682027
10432
422
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Gulyás F. jelzéssel: Pécs, 1930. Akvarell, karton. Paszpartuban, üvegezett keretben, 39x29 cm 2681696
10433
422
Jelzés nélkül: Falusi idill. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett keretben, a kereten kis sérülések, 38x28 cm 2580110
10434
422
Váradi jelzéssel: Vízpart, akvarell, papír, üvegezett keretben, 12×19 cm 2655488
10435
422
W.M. jelzéssel: Ló. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 17x11cm 2655699
10436
422
Jelzés nélkül: Szürrealista alakok (kétoldalas mű). Akvarell, tus, papír. Üvegezett fakeretben. 21×34,5 cm 2655706
10437
422
Jelzés nélkül: Szürrealista lények. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 34,5x21 cm 2655696
10438
422
Jelzés nélkül: Szürrealista formák (kétoldalas mű). Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, üvegen repedéssel. 21×34,5 cm 2633445
10439
422
Olvashatatlan jelzéssel: Virágok. Akvarell, papír. 38X24,5 cm. Üvegezett fakeretben. 2598672
10440
422
Bakó jelzéssel: Táj. Akvarell, papír, 23x29 cm, üvegezett fakeretben. 2653298
10441
422
4800
Jelzés nélkül: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 29,5x21 cm 2653308
10442
422
Jelzés nélkül: Csendélet. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 39,5x29 cm 2624187
10443
422
Olvashatatlan (Gerencsér, Gerendás?) jelzéssel: Hegyvidéki út. Akvarell, ceruza, papír, üvegezett fakeretben, 30,5×42,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft