Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 227
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2681782
10408
422
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Bakonyi Gy. jelzéssel (ill. jelzés nélkül): Erdei tó, 2 db. Olaj, karton, kisebb felületi sérülésekkel, 26,5x22,5 cm és 26,5x22 cm 2682011
10409
422
Jelzés nélkül: Szecessziós női portré. Olaj, karton, keretben, 39,5x29,5 cm 2682040
10410
422
Jelzés nélkül: Piros esernyős hölgy a tengerparton. Olaj, vászon, 55x68,5 cm 2682101
10411
422
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton. Jobbra lent jelezve, ajánlással. Fa keretben, 62x46 cm 2682081
10412
422
Szabó jelzéssel: Virágcsendélet női portréval. Olaj, farost, 73x61 cm 2682068
10413
422
Jelzés nélkül: Turay Ida. Olaj, vászon, fa keretben, 69,5x45 cm 2682110
10414
422
Jelzés nélkül: Portré. Olaj, farost, 79x49 cm 2678847
10415
422
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. közepe v. második fele: Hegyvidéki táj. Olaj, falemez, kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 26,5x41,5 cm 2678832
10416
422
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. eleje: Vízparti város. Olaj, vászon, kartonon. Dekoratív fakeretben, 29x35,5 cm 2677776
10417
422
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Cicák. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív fakeretben.54x60,5 cm 2677768
10418
422
CR jelzéssel: Virágok, 1979. Olaj, fa. 45x21,5 cm 2677762
10419
422
Fehér jelzéssel: Cicák. Olaj, karton. Üvegezett fakeretben. 23,5x34 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft