Festmények és grafikák Tételek száma: 331
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2628388
10182
421
Laicha Jenő (?-? ): ,,Na jöhet aki mer!". Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. 15X10,5cm 2628398
10183
421
Laicha Jenő (?-? ): Szivarozó majmok. Ceruza, tus, papír. Jelzett. 15X10,5cm 2628405
10184
421
Laicha Jenő (?-? ): Libák. Ceruza, papír. Jelzett. Apró foltokkal. 15X10,5cm 2667656
10185
421
28000
Lázár Sándor (1916-1994): Célpont. Vegyes technika, farost, jelzett. . 3,5x40 cm. 2639273
10186
421
Legéndy József (1927-2007): Virágcsendélet. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 32,5x24,5 cm 2630029
10187
421
Legéndy József (1927-2007): "Előre". Linómetszet, papír. Jelzett. 30x20 cm 2413623
10188
421
Legéndy József (1927-2007): 8 db történelmi témájú kompozíció vázlat. Tus, vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Néhány lapon lapszélei szakadásokkal. 39,5x29 cm 2413764
10189
421
Legéndy József (1927-2007): Tavasz. Linómetszet, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos. 30x20 cm 2413714
10190
421
Legéndy József (1927-2007): 3 db építkezéseket ábrázoló rajz. Tus, toll vagy ceruza, papír. Jelzett. Egyik lap szélén tollas firkával, másik szélén paszpartuzás nyomaival, mindegyik lap kissé foltos. 21x29,5 és 24x31 cm közötti méretekben. 2672430
10191
421
Leidenfrost Pál (1889-?): Napfényes vízpart, 1931. Pasztell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült keretben. 50x40 cm 2651254
10192
421
Ligeti Viktor (1912-1986): Séta a napfényben. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50×60 cm 2584543
10193
421
Rene Lorrain (1873-1949?): Táj. Színes rézkarc, papír. Jelzett. 14,5x23 cm. Üvegezett fakeretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft