Kassák Lajos (1887-1967): Képarchitektúra. Szerigráfia, papír, jelzés nélkül. Pesti Műhely kiadása, az 1981-ben megjelent 6 képarchitektúra mappából. Lapméret: 35x28,5 cm.
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Kézdi-Kovács Elemér saját kezű tanulmányrajzai, köztük London és angol és magyar nyelvű sorokat is tartalmazó kéziraton, tus, jelzés nélkül, papír, gyűrődésnyommal az egyik sarkán, 19x31 cm
Kiss Kálmán (1878-1967): Aratás Kalocsán, 1903. Olaj, fatábla, jelzett a hátoldalán, apró felületi sérülésekkel, jobb felső sarkában kissé sérült, 12,5×20,5 cm
Klie Zoltán (1897-1992): Ősz Zebegényben. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Bal felén apró lyukkal. Üvegezett, sérült fa keretben, 37×46,5 cm