Festmények és grafikák Tételek száma: 331
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2675991
10206
421
Merényi Rudolf (1893-1957): Ülő női akt, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, foltos, 18×15 cm 2374682
10207
421
19000
Mersits Piroska (1926-1988): Fehér fák. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Üvegezett fa keretben. 60x43 cm 2531795
10208
421
Mészáros Gergő: Szerelem Budapesten. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. 24x29 cm 2151024
10209
421
4200
Mohr, Dietrich (1924-): . Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (46/50), 24x17 cm. 2676186
10210
421
Molnár Dénes (1947-2000): Berethalom (Bierthalm). Fametszet, papír, jelzett, 9×13 cm, üvegezett fakeretben 2676184
10211
421
Molnár Dénes (1947-2000): Gyulafehérvár. Fametszet, papír, jelzett, 13×9 cm, üvegezett fakeretben 2676181
10212
421
Molnár Dénes (1947-2000): Székelyudvarhely - vár. Fametszet, papír, jelzett, 9×13 cm, üvegezett fakeretben 2676178
10213
421
Molnár Dénes (1947-2000): Nagygalambfalva. Fametszet, papír, jelzett, 9×13 cm, üvegezett fakeretben 2672523
10214
421
Molnár Gabriella (1940-): Vár. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (58/100), lap széle foltos, üvegezett fakeretben, 30×39 cm 2473363
10215
421
Molnár Gyula (1946-): Dokumentumok. Ofszet, papír, jelzett, számozott (200/30). Az 1981-ben, Bartók Béla 100. születésnapja alkalmából megjelent grafikai mappából. 33×44 cm 2473373
10216
421
Molnár Kálmán (1943-2017): Bartók: Opus 13 I. Ofszet, papír, jelzett, számozott (100/30). Az 1981-ben, Bartók Béla 100. születésnapja alkalmából megjelent grafikai mappából. 44×33 cm 2677027
10217
421
4200
Muhits Sándor (1882-1956): Libák. Ceruza, papír, jelzés nélkül, sérült, 25×32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft