Festmények és grafikák Tételek száma: 331
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2652760
10133
421
22000
Hencze Tamás (1938-2018): Sárga kompozíció. Szitanyomat, jelzés nélkül, 34x29 cm 2651673
10134
421
60000
Herpai Zoltán (1951-2011): Térdeplő. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjén feliratozott, mely szerint szerepelt a festő Paál László Teremben, Bp., 1981-ben rendezett egyéni kiállításán. Fa keretben, 55×68 cm. Kiállított, gyűjtői darab a művész életművének korai szakaszából! 2674032
10135
421
24000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett. 36x22 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, 36x22 cm. 2430962
10136
421
Hikádi Erzsébet, Czene Béláné (1911-2008): Absztrakt kompozíció. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán, lapszéli szakadással, 20×30 cm 2624982
10137
421
Holló Alajos (1876-1963): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelzett. Fakeretben. 29×44 cm 2675421
10138
421
Horváth Antal (?-?). Füstölgő gyárkémények. Olaj, karton. Kissé vetemedett. 67x47 cm 2404694
10139
421
11000
Illés Árpád (1908-1980): Portré, 1930. Tus, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. Lapon apró foltokkal. 21,5x15 cm 2670015
10140
421
id. Imre István (1918-1983): Várbazár. Rézkarc, papír. Jelzett. 49x25 cm 1751842
10141
421
40000
Istókovits Kálmán (1898-1990): Vihar a Dunán (Margit-híd, Budapest), 1947. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30×44 cm 2675454
10142
421
Iván Szilárd (1912-1988): Delelés. Rézkarc, papír, jelzett, lap alján Művészeti ALap bélyegzőjével, üvegezett fakeretben, 20×29,5 cm 2670730
10143
421
3400
Jánossy Ferenc (1926-1983): Visegrádi Salamon-torony. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm 2670237
10144
421
38000
Jávor Piroska (1944-): Labirynth. Szitanyomat, papír. művészpéldány EA 1/4. Jelzett, sorszámozott. Üvegezett keretben 56x40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft