Herman Ottó: A pokol cséplője. Vál., sajtó alá rendezte, az utószót írta: Erdődy Gábor. Bp.,1983,Magvető. Fekete-fehér szövegközti Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, egy helyen kissé sérült kötéssel, volt könyvtári példány.
Irányi Dezső: Gyökerek és hajtások. Egy tudós diákkör emlékezete.DEDIKÁLT! Békéscsaba, 1988., Tevan Andor Nyomdaipari Szakközép- és Szakmunkásképző Iskola. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, volt könyvtári példány. Megjelent 2500 példányban.
Fried István: "...egyszer mindenkinek el kell menni Canudosba." (Tanulmányok az ismeretlen Márai Sándorról.) Bp., 1998., Enciklopédia Kiadó. Kiadói papírkötés.