Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 424
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2537414
17541
420
Végh György összegyűjtött versei. Bp.,1984,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Benne: Módos Péter (1943-) író, forgatókönyvíró, szerkesztő, az Új Írás rovatvezetőjének saját kezű sorai, az Új Írás fejléces papírján Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére. 2367575
17542
420
Rádió évkönyv 1935. Szerk. Clementis Ervin. (Bp., 1934), Athenaeum. 192 p. Szövegközti képekkel. A ,,felolvasók": Gerevich Tibor, Dutka Ákos, Zsindely Ferenc, Ybl Ervin, Kristóf Károly, Kárpáti Aurél, Sztrókai Kálmán, Hunyady Sándor, Magyar Elek, Császár Elemér,...Kiadói, kopott egészvászon kötésben 2532242
17543
420
Burroughs, E. R.: Tarzan, a majomember. Bp., 1989, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó, 408 p. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval. 2635343
17544
420
Sir Arthur Conan Doyle: Sherlock Holmes kalandjai. Bp., 1987, Ifjúsági Lap. Kiadói kartonált papírkötés. 2657702
17545
420
Herman Ottó: Arany, Tompa, Petőfi és a népköltés madárvilága. Vál. és szerk.: Schelken Pálma. Az utószót írta: Kósa László. Kakasy Éva illusztrációival. Bp., 1983, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2357088
17546
420
100
Urbán Szabó István: Amíg élünk. Dedikált!. Bp., 2012. Accordia. Kiadói, kissé gyűrött papírkötésben 2615802
17547
420
D. Sz. Mereskovszkij: Kelet titkai. Bp., 1992. Holnap. Kiadói papírkötés. 2634250
17548
420
Hajdú Farkas-Zoltán: Csíki kaláka. Csíkszereda,1993.,Pro-Print. Kiadói papírkötés, a borítón karcolásnyomokkal, a címlapon bejegyzéssel. 2615830
17549
420
Elekes Lajos: Hunyadi. Bp., 1951.,Magyar Nép. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítószélekkel, kissé foltos borítóval. 2616893
17550
420
Szent-Iványi Sándor: Magasságok felé. A borító és a rajzok Byssz Róbert munkái. Bp.,1942.,Hungária. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval. 2616030
17551
420
Benedek István Gábor: "Boldog vesztegzár." Riportregény. DEDIKÁLT! Bp., 1987., Magvető. Kiadói papírkötés, szakadt előzéklappal, volt könyvtári példány. 2614545
17552
420
Dobozy Imre: Hatalom nélkül. DEDIKÁLT példány. Bp., 1979., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft