Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 424
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2666559
17481
420
Várnai Zseni: Gracchusok anyja. Bp., 1916, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, Nagy Sándor Szecessziós borítórajzával, kopottas állapotban. 2666556
17482
420
Móricz Zsigmond: Légy jó mindhalálig. Bp., Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. 2666568
17483
420
Horváth Miklós: Szól a lant. Bp., Korda. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, illusztrált (utólag kézzel kiszínezve), kopottas állapotban. 2666583
17484
420
Seltzer: A vadnyugat kiskirálya + McLeod Raine: A sheriff fia + E. Roe: Leány aki senkitől sem fél. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. 2666594
17485
420
Törökné Kovács Hermin: A régi falióra + Seldon Truss: A zsarolók. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. 2666576
17486
420
R. Arden: Kalózok között + Az arany rabszolgái. Bp., 1940, Nova Irodalmi Intézet. Újrakötött műbőr kötés, belül javított. 2653241
17487
420
900
Villani Lajos: Olasz irodalom. Bp., 1942,Dr. Vajna és Bokor kiadása 2653234
17488
420
900
Pilinszky János: Végkifejlet. Versek és színművek. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban. 2653239
17489
420
900
Márai Sándor: A gyertyák csonkig égnek. h.n., 2003, Helikon. Kiadói kartonált papírkötésben 2588339
17490
420
P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban 2640212
17491
420
Balázs Béla: A vándor énekel. Versek és novellák. Vál., szerk. és az előszót írta: Radnóti Sándor. Bp., 1975., Magyar Helikon. Kiadói aranyozott nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott, 86. számú példány. 2581456
17492
420
Vasárnapi Regények, 6 db (Élve vagy halva!, Vőlegényem a gengszter, Gyilkos játék, Nehéz napok, Negyven hotelszoba, Mama kerestetik!). Papírkötésben, viseltes állapotban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft