Festmények és grafikák

Tételek száma: 538

Szilágyi Elek (1933-): Csónakok. Fametszet, papír. Jelzett. 11,5x20,5 cm
10462.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Szlányi Lajos (1869-1949): Virágos vízpart. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 32×41 cm
10463.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
14
Szlovák György (1913-1987): Színes táj. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 28x18,5 cm
10464.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
10465.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Szőke Zoltán (?-?): Színes táj. Olaj, farost, jelzett, 39X56 cm.
10466.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Szöllősy János (1884 -?): Balerina. Olaj, vászon, jelzett, , 68x55 cm
10467.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Szőnyi István (1894-1928): Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×31 cm
10468.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
49
Szőnyi István (1894-1960): Öregek. Rézkarc, papír. Jelzett. 16x17,5 cm. Üvegezett fa keretben.
10469.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
19
Szőnyi Jenő (1902-?): 13 db rajza. Tus, papír, jelzett, kb 16x17 cm
10470.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Szőnyi Jenő (1902-?): 12 db rajza. Tus, papír, jelzett, kb 16x17 cm
10471.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Szűcs János (1917-1995): Táj, 1966. Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán számozott (183/200), 6×8 cm
10472.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Szűcs János (1917-1995): Faluvége. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 50×70 cm
10473.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft