Festmények és grafikák Tételek száma: 538
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2625267
10375
420
Rác András (1926-2013): Család (Mozaik- vagy falképterv). Tempera, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Lap széle kissé sérült. Proveniencia: A művész hagyatéka. 40x59,5 cm 2625264
10376
420
Rác András (1926-2013): Mozaikterv. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Lap széle kissé sérült. Proveniencia: A művész hagyatéka. 43x61 cm 2625256
10377
420
30000
Rác András (1926-2013): Absztrakt kompozíció. Zománcfesték, papír. Jelzés nélkül. Lap széle kissé sérült Proveniencia: A művész hagyatéka. 45x62,5 cm 2659353
10378
420
30000
Rác András (1926-2013): Színes kép. Olaj, ceruza, kollázs, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Sérült. 43x61 cm 2659345
10379
420
30000
Rác András (1926-2013): Két fej. Kréta, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Kétrét hajtva. 39,5x86 cm 2596113
10380
420
Rácmolnár Sándor (1960): Tükörkép, 1994. Litográfia, papír, jelzett, számozott (18/42). 50×70 cm 2599173
10381
420
Remsey Jenő (1885-1970): Cigánysor, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 23,5×33 cm 2596075
10382
420
24000
René William Thomas (1910- ?): A Rhone és a Saone folyó találkozásánál. Színezett rézkarc, papír, jelzett. 23,5×41 cm 2655662
10383
420
Réti Mátyás (1922-2002): Budavár télen. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25×34 cm 2656254
10384
420
Rimaszéky-Richter Aladár (1898-?): Budapest 1945. Rézkarc , papír, jelzett, számozott: 34/50, lap széle foltos, fa keretben, 31×23 cm 2658818
10385
420
Romek Árpád (1883-1960): Libapásztorlány, 1906. Olaj, fa. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 15x20 cm 2655623
10386
420
Rozsnyói Czynk Ervin (1886/87-1939): Őzek a tisztáson. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán raglap töredékkel. Dekoratív fakeretben. 40×50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft