Takács Zoltán (1940-): Tihany. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (89/100). Üvegezett, sérült keretben, lap szélén, képet nem érő kisebb foltokkal. 19x62,5 cm
Tér-kapcsolat-lehetőség mappa, 1980. 7 db szitanyomat, Albert Zsuzsa, Budahelyi Tibor, Heritész Gábor, H. Tóth Tamás, Klicsu Lajos, Pál Zoltán, Tóth József. Ebből 5 db jelzett. Kiadói, számozott (55/200) mappában. Fajó János kísérőszövegével. Lapméret: 30x24,5 cm.
Tóth Rózsa (1942- ): Asszonyok a parton, Szenes kalászok énekelnek, Meg akarlak tartani téged... (3 db mű). Linómetszet, papír. Közte egy jelzett, számozott (10/20). 35,5x25 cm