Festmények és grafikák Tételek száma: 538
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2652871
10450
420
Szász Endre (1926-2003): Női arc (Emese). Szitanyomat, papír, számozott (86/100), jelzett, 40×35,5 cm 2636240
10451
420
Szász Endre (1926-2003): Női portré. Rézkarc, merített vízjeles papír, jelzett, számozott (81/100). 10×9,5 cm 2654724
10452
420
Szász Károly István (1909-1979): Arc. Vegyes technika, papír, jelzett. 36×31 cm 2654720
10453
420
Szász Károly István (1909-1979): Arcok, 1964. Vegyes technika, papír, jelzett. Paszpartuban. 18×26 cm 2655828
10454
420
Szeleczki Lilla (1962-): Naplemente. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm 2653424
10455
420
Szegedy-Maszák Leona (1874-?): Romantikus erdei táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül. 36,5x27 cm. Dekoratív fakeretben. 2654986
10456
420
Szekeres István (1927-): Makó város címere (címerterv). Nyomat, kollázs, papír, jelzés nélkül, 12x26 cm. 2630692
10457
420
15000
Szekeres József (1944-): Falusi idill (Bajna). Olaj, vászon. Jelzett. Vakráma nélkül, feltekerve. 51x86 cm 2658396
10458
420
32000
Szendrei József (?-?): Szecessziós álom. Olaj, vászon, jelzett. Vakráma sérült, 103×80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE. 2655674
10459
420
Szentbalázsi Vörös Csillag Krisztián (1977-): Megyek! Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40). Üvegezett fakeretben, 40×30 cm 2658179
10460
420
Szentpály Zoltán (?-?): Szénaboglyák. Olaj, falemez, jelzett,t, kissé sérült keretben, 10x13 cm 2500613
10461
420
Széles Sándor (?-?): Tavaszi virágzás, 1900. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 26x36 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft