Festmények és grafikák Tételek száma: 538
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2660542
10279
420
Kosztolányi-Kann Gyula (1868-1945): Olvasó fiú. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Az 1925-ben megjelent Alexander Bernát albumból. Megjelent 200 példányban. 31x22 cm + Album kísérő füzete. 2654848
10280
420
Kósza Sipos László (1943-1989): Alakok, 1973. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (2/20), 20×21 cm 2599226
10281
420
Kovács Tamás (1942-1999): Határ. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (25/100). Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 19×9,5 cm 2599211
10282
420
Kovács Tamás (1942-1999): Délután. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (7/100). Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 13×11 cm 2655286
10283
420
Kovács Tamás (1942-1999): Nagyüzemi baromfinevelés. Rézkarc, papír. Jelzett. 29,5x39,5 cm 2658465
10284
420
4800
Kozma Béla: Retteghy Margit képmása. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett, kopott keretben. 2655133
10285
420
Kozma Lajos (1884-1948): Megkötözve. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2500597
10286
420
Kórusz József (1927-2010): Szüret. Rézkarc, papír, , jelzett, üvegezett fa keretben, lap alja kissé foltos, 29x39,5 cm 2347296
10287
420
Kósa Zsuzsa (1943-2020): Dániel és az imádkozó angyalok. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 70×50 cm. Fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. 2347087
10288
420
Ladócsy László (1960-): Nappal szemben. Akvarell, papír. jelzett. Üvegezett fa keretben, üveg jobb alsó sarokban sérült és hiányos. 31x46,5 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. 2661097
10289
420
22000
Laki Ida (1921-2015): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett keretben, 50×40 cm 2654687
10290
420
4600
Láng Rudolf (1904-1991): Presszóban, rézkarc, papír, jelzett, 29,5x39cm, Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft